Tygodniowy trening mocnych stron

Chcesz uporządkować to, co dla Ciebie ważne? Ustalić cele na najbliższy rok?

Zapisz się na tygodniowy program rozwoju! Będzie intensywnie, wszechstronnie i wartościowo!

Trening mocnych stron to program rozwoju, w którym ustalisz swoje cele, nauczysz się wyrażać siebie i swoje potrzeby, zrozumiesz własne emocje i rozwiniesz umiejętności miękkie takie jak pewność siebie i kierowanie się w życiu wspierającymi przekonaniami.Jeśli odwiedzasz tę stronę, na pewno szukasz spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym!

Dobrze trafiłeś!
Możesz pójść sprawdzoną ścieżką, skorzystać ze sprawdzonej wiedzy, najlepszych technik i mojego doświadczenia!

Trening mocnych stron to program, od którego warto zacząć!

Dziś zakończyłam tygodniowy program rozwoju przygotowany przez Julię. Program był bardzo przemyślany, podzielony na moduły (…) Z każdym kolejnym dniem odkrywałam o sobie coś nowego, a to co już wiedziałam udało mi się uporządkować. Widać było, że przygotowanie takiego programu wymagało wiele wysiłku ze strony Julii, w trakcie trwania programu, znajdowała czas, by odpowiadać na wszystkie posty uczestników. Ten tydzień sprawił, że pojawiła się chęć dalszej pracy rozwojowej i jeśli będę potrzebowała wsparcia, na pewno “zapukam” do Julii.

Beata, uczestniczka Treningu Mocnych Stron

Wejdziesz na drogę do siebie i swoich pragnień!


julia lenarczyk kariera

Mam na imię Julia,

pomagam budować karierę i pewność siebie potrzebną do tego, żeby żyć odważnie i sięgać po swoje marzenia.

Umiejętności miękkie to, coś co stanowiło moją pasję przez długie lata. Odpoczywałam, czytając książki dotyczące psychologii pozytywnej, asertywności, dobrej komunikacji, inteligencji emocjonalnej, pracy z lękiem, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, pewności siebie, przekonań, podświadomości, a także tego, jak budować szczęście i spełnienie.

Potem przyszedł czas na to, żeby przekuć moją największą pasję w pracę, która dziś daje mi poczucie spełnienia i radości na co dzień.

Dzisiaj dzielę się swoją wiedzą i bezcennym doświadczeniem z Tobą.


W samolocie skończyłam robić ćwiczenia z ostatnich dni Twojego kursu i chciałam Ci bardzo podziękować! Zrobiłaś to świetnie, a ja dzięki temu mam fantastyczny plan działania na najbliższy rok.

Dominika, uczestniczka Treningu Mocnych Stron

CO OTRZYMASZ NA KURSIE?

Trening Mocnych Stron składa się z ośmiu modułów. To Ty wybierasz, w jakim tempie będziesz pracować!

Moduł I – Koło życia. Zrobisz ćwiczenia, które pozwolą Ci określić Twój poziom zadowolenia z różnych sfer życia na ten moment oraz wybrać te, które wymagają Twojej największej uwagi i na których chciałbyś się skoncentrować. Następnie stworzysz mapę, która pozwoli Ci określić, co konkretnie chciałbyś osiągnąć w tych sferach.

Moduł II – Moje wartości. Ustalisz to, co jest dla Ciebie najważniejsze i określisz wartości, które będą stanowiły Twój punkt odniesienia w każdej trudnej/wymagającej decyzji w przyszłości.

Moduł III – Cele na najbliższy rok. Zapoznasz się ze sprawdzoną metodą wyznaczania celów i zgodnie z jej zasadami wyznaczysz swoje cele na najbliższy rok. Dzięki dodatkowym pytaniom pomocniczym doookreślisz swoje cele tak, żeby maksymalnie zwiększyć szansę na ich realizację.

Moduł IV – Zasoby – to, co już masz. Zidentyfikujesz swoje zasoby – to, co już masz oraz to, co robisz dobrze i swoje mocne strony, a także wykonasz test osobowości, który pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać Twoje predyspozycje.

Moduł V – Pewność siebie i odwaga w działaniu. Skoncentrujesz się na swojej pewności siebie, docenisz siebie i swoje sukcesy oraz popracujesz nad swoją odwagą w działaniu.

Moduł VI – Moja kariera. Ustalisz swoje potrzeby i oczekiwania, a także odkryjesz, jakie zawody i profesje chcesz i możesz wykonywać.

Moduł VII – Moje przekonania. Popracujesz nad ograniczającymi przekonaniami – dzięki ćwiczeniom przeformułujesz je w taki sposób, żeby zamiast powstrzymywać, wspierały Cię w działaniu.

Moduł VIII – Moje postanowienia. Zrobisz podsumowanie, wypełnisz kwestionariusz i stworzysz indywidualny plan swojego dalszego rozwoju.


Cena całego programu to 150 zł.

W tej cenie otrzymujesz:

  • dostęp do 8 modułów
  • zeszyt ćwiczeń z zadaniami do każdego z nich
  • dostęp do aktywnej społeczności i zamkniętej, dedykowanej grupy VIP na Facebooku
  • dostęp 24 godziny na dobę – uczestniczysz w programie kiedy chcesz i z dowolnego miejsca na świecie
  • dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz od razu – oglądasz i robisz ćwiczenia kiedy chcesz oraz w jakim tempie chcesz

Nie wiesz, czy to dla Ciebie? Potrzebujesz więcej informacji?

Umów się na 60-minutową konsultację, w czasie której:

  • omówimy to, z czym się obecnie mierzysz
  • zobaczysz, jak się ze mną pracuje podczas krótkiej próbki coachingu
  • ustalimy dalszy plan działania dopasowany do to Twoich celów i wyzwań, jakie przed Tobą stoją
  • uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące badania Clifton Strenghts i coachingu mocnych stron oraz zadasz pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź

Konsultacja odbywa się telefonicznie, przez Skype’a lub na żywo w Warszawie. Koszt konsultacji – 50 zł brutto.


Zapisz się – znajdź drogę do siebie i swoich marzeń!


Zainteresowała Cię moja oferta? Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.


Czytaj moje artykuły na blogu: