Kontakt

Myślisz o współpracy? Jesteś zainteresowany ofertą dla firm? Napisz do mnie i / lub umów się na bezpłatną rozmowę wstępną: tutaj.

DANE KONTAKTOWE

tel. 664 045 142  coaching@julialenarczyk.pl

SKLEP ONLINE

Przejdź do sklepu: http://sklep.julialenarczyk.pl/

Opinie Klientów

''Pragniemy wyrazić wdzięczność i zarekomendować Panią Julię Lenarczyk jako rzetelnego Partnera biznesowego

Tym samym współpraca przebiegała konstruktywnie, z ukierunkowaniem na cel
i potrzeby zaproszonych redaktorów. Pani Julia (..) współprowadziła spotkanie prasowe poświęcone najnowszej linii komputerów Microsoft Surface, realizowane na rzecz spółki Microsoft Polska sp. z o.o. Do zadań p. Julii należała realizacja prelekcji nt. specyfiki metodologii talentów Gallupa, jak również przeprowadzenie ćwiczeń interakcyjnych z uczestnikami ww. spotkania oraz organizacja sesji indywidualnych z każdym z nich. Agencja dfusion communication jest w pełni usatysfakcjonowana z obsługi, zapewniającej rzetelność, jakość realizowanych projektów oraz profesjonalizm. Niniejszym polecamy współpracę z p. Julią Lenarczyk”

Łukasz Malczewski, dfusion communication

''Jesteśmy bardzo zadowoleni, zebrałam bardzo dobre opinie od zespołu,

mnie samej też sam warsztat otworzył oczy na niektóre kwestie. Na przykład teraz ze zrozumieniem traktuję swoją potrzebę większego uporządkowania pracy lub zajmowania się jedną rzeczą w danym momencie – wiedząc, że zaspokojenie tej potrzeby wpłynie korzystnie na cały zespół. Pani komentarze do wyników testu i podawane przykłady były bardzo rzeczowe, dobrze uchwycały zagadnienie.”

Anna Kluzińska, Laudato Si Movement

''Warsztat to świetna okazja do refleksji nad swoimi mocnymi, jak i słabszymi stronami.

Pozytywne podejście bardzo motywuje i składania do szlifowania swoich cech – to daje dużo Energii. W zasadzie wszystko mi się podobało – świetne wyważenie zagadnień merytorycznych do części warsztatowej, cudowna Prowadząca, możliwość nawiązania kontaktu z innymi uczestnikami programu oraz pomoc w interpretacji różnych zagadnień :-)”

Paulina, uczestniczka warsztatu dla Design Mentorship

''Bardzo wartościowy warsztat.

Dużo się dowiedziałam o sobie i innych, jakie w każdym nas drzemią moce. Podobało mi się zaplanowanie czasu. Teoria (w sam raz krótka), chwila na własne przemyślenia i rozmowy w grupach. To co zawsze jest głównym elementem warsztatów, to osoba prowadząca. Jestem pod wrażeniem jak je prowadziłaś. Nie narzucałaś swojej osoby, stworzyłaś atmosferę bez presji a gdy ktoś miał wątpliwości, starałaś się je rozwiązać, mimo ograniczonego czasu. Pełen profesjonalizm i duża empatia wobec innych. Również dobre tempo mówienia i ton głosu sprawiły, że bardzo dobrze się Ciebie słuchało.”


Ania, uczestniczka warsztatu dla Design Mentorship

''Test Gallupa i warsztat mocnych stron to super narzędzie i zamierzam je systematycznie wykorzystywać.

To co wyniosłam szczególnie, to świadomość, że nie muszę się “boksować” z talentami, które mam, tylko mogę je właściwie ukierunkować. Wydawało mi się wcześniej, że źle zarządzam czasem, a teraz widzę, że czas jest sprawa drugorzędną, natomiast muszę popracować nad kierunkiem, żeby moja energia nie była chaotycznie roztrwaniana na rzeczy mało istotne. Do tej pory to talenty sterowały moim życiem bardziej niż ja nimi. Ale już wiem jak to zmienić. Dzięki Julia!”

Joanna, uczestniczka warsztatu dot. rozwijania talentów Gallupa

,,Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony.

Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

 

Kasia

,,Profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem,

ze świetnymi wnioskami i rezultatami. Najlepsza inwestycja w siebie i swój rozwój osobisty, budowanie kariery. Do tego w ciepłej, serdecznej, przyjemnej atmosferze 🙂 Zdecydowanie polecam sesje z Julią!

Agnieszka

„Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi.

Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

 

Katarzyna Kuraś

"Julia jest bardzo profesjonalną osobą,

wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno!

Sylwia Borycka