Wykonałaś/eś test Gallupa

...i chcesz efektywnie wykorzystać swoje talenty?

 

 

Test talentów Gallupa pozwoli Ci odkryć Twój największy potencjał i naturalne predyspozycje.

Ale talent, w który nie zainwestowano, jest tylko niewykorzystanym potencjałem. Naucz się korzystać z talentów!

Rekomendowany program rozwoju talentów Gallupa to:

Trzy indywidualne sesje po 90 min. z certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa

Proces pracy zgodny z rekomendacjami Instytutu Gallupa - pracujemy na bazie modelu Name It, Claim it, Aim it

Oryginalne narzędzia Gallupa, dodatkowe materiały i ćwiczenia do pracy między sesjami, wskazówki do rozwoju talentów

Głebokie zrozumienie tego, jak funkcjonujesz w życiu zawodowym i osobistym

Wiedza dotycząca tego, jak budować mocne strony i jak używać talentów do realizacji ważnych dla Ciebie celów

Indywidualny program rozwoju talentów Gallupa – współpraca krok po kroku


Konsultacja wstępna 30 min.

Na początku umawiamy się na 15-minutową konsultację poprzedzoną ankietą, która pozwoli mi lepiej Cię poznać. Na rozmowę możesz się umówić tutaj: konsultacja.

W czasie rozmowy wstępnej odpowiem na Twoje pytania i ustalimy, co jest dla Ciebie ważne w kontekście naszej współpracy.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, umawiamy mailowo termin pierwszej sesji. Wszystkie spotkania odbywają się przez Zoom i trwają 90 min.

Spotkanie pierwsze

Na pierwszym spotkaniu koncentrujemy się na lepszym rozumieniu Twojego układu talentów i przyglądamy się temu, jak Twoje talenty działają na co dzień.  Pogłębiasz swoje zrozumienie talentów, pracując z udostępnionymi przeze mnie kartami talentowymi. Rozmawiamy o wynikających z Twoich talentów potrzebach i przyglądamy się temu, na ile są one zaspokajane w Twoim codziennym życiu. Analizujemy też indywidualne warunki, w których osiągasz optymalną efektywność osobistą. Po każdym spotkaniu otrzymujesz ćwiczenia do pracy pomiędzy sesjami. W razie pytań pomiędzy spotkaniami, pozostajemy w kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Spotkanie drugie

Na drugim spotkaniu rozmawiamy o tym, jak wykorzystujesz swoje talenty w pracy i codziennym życiu, w jakich sytuacjach wspierają Cię one w działaniu, a kiedy i w jaki sposób utrudniają Ci osiąganie celów. Sprawdzamy, czy Twoje talenty wspierają Cię, czy utrudniają Ci osiąganie celów. Rozmawiamy o talentach surowych (mniej dojrzałych), dojrzałych, a także jasnych i ciemnych stronach talentów. Otrzymujesz listę pomysłów, które zainspirują Cię do rozwijania Twoich talentów.

Spotkanie trzecie

W czasie trzeciego spotkania określasz talent/talenty, na rozwoju których chcesz się w pierwszej kolejności skoncentrować. Następnie wyznaczamy konkretne kroki, jakie potrzebujesz podjąć, żeby rozwinąć go w mocną stronę i lepiej wykorzystywać na co dzień. Skupiamy się na określeniu konkretnych działań, które potrzebujesz podjąć, tworząc indywidualny plan rozwoju talentu. Odpowiadam na Twoje wątpliwości i pytania.

Po zakończeniu współpracy pozostajemy w kontakcie mailowym, jeśli pojawią się dodatkowe pytania w kwestii rozwijania talentów Gallupa.

Myślisz o współpracy?

Umów się na bezpłatną, 30-minutową konsultację wstępną! Poznamy się, opowiem Ci więcej o możliwościach współpracy i pomogę dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

O mnie

Julia Lenarczyk, coach kariery i biznesu, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa

 Jestem certyfikowaną trenerką talentów Gallupa oraz dyplomowanym coachem.  Specjalizuję się w obszarze diagnozowania osobistego i zespołowego potencjału oraz zwiększaniu satysfakcji z pracy.

Konsultuję wyniki testu talentów Gallupa dla klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzę warsztaty dla grup i zespołów, procesy rozwoju talentów dla liderów i managerów oraz indywidualne sesje mające na celu zwiększanie satysfakcji z pracy. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Microsoft Polska, Allegro Agency, Design Mentorship, Brainstorm Group, Laudato Si Movement, Trójką Polskie Radio i Telewizją Polską. 

Przeprowadziłam ponad 2000h sesji indywidualnych i warsztatów, wspierając managerów, zespoły oraz klientów indywidualnych w odkrywaniu przestrzeni ich największego potencjału, zwiększaniu efektywności, podnoszeniu zaangażowania i satysfakcji z pracy.

Opinie klientów po pracy na bazie testu talentów Gallupa

,,Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony.

Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

 

Kasia

,,Jestem bardzo zadowolony ze spotkań.

Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”

Jarosław Zając

,,Profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem,

ze świetnymi wnioskami i rezultatami. Najlepsza inwestycja w siebie i swój rozwój osobisty, budowanie kariery. Do tego w ciepłej, serdecznej, przyjemnej atmosferze 🙂 Zdecydowanie polecam sesje z Julią!

Agnieszka

,,Nasze sesje były czymś wyjątkowo odkrywczym.

Wcześniej nie do końca wierzyłem w sprawczość metod coachingowych, jednak postanowiłem spróbować w momencie gdy z etatu przechodziłem na własną działalność. I był to super wybór i idealny moment w karierze. Julia potrafiła ze mnie wyciągnąć to na czym naprawdę mi zależało, wartości i cele. Przejrzałem na oczy, dosłownie. Polecam, to była jedna z moich lepszych decyzji w karierze zawodowej.”

Szymon

,,Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i wiedzy Julia potrafi działać cuda!

Bez jej pomocy na pewno nie zdecydowałabym się na założenie własnej działalności gospodarczej. Krok po kroku wprowadziła mnie w tajniki prowadzenia działalności, a analiza talentów Gallupa pomogła mi bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Każda sesja przebiegała w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam!”

Iza Ampulska

,,Julia łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet

– buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę.”

 

Michał

,,Miałam przyjemność skorzystać z coachingowego wsparcia Julii w momencie kryzysu zawodowego.

Choć początkowo zmiana pracy w tamtym okresie wydawała mi się zupełnie niemożliwa, Julia naświetliła mi dostępne opcje i małymi krokami całkowicie zmieniłam swoją drogę zawodową. Jednocześnie, Julia podkreślała znaczenie moich mocnych stron z wykorzystaniem testu Clifton Strengths nie tylko w organizowaniu całego procesu zmiany, ale w wyborze samej pracy i ogólnego zwiększania komfortu życia. W rezultacie wykonuję obecnie pracę bardziej dopasowaną do moich naturalnych zasobów, przez co mam więcej energii i radości z tego co robię na co dzień. Dzięki, Julia!”

Sylwia Księżopolska

,,Trafiłam do Juli w dość trudnym momencie

– czułam, że utknęłam w martwym punkcie w życiu. Wiedziałam, że potrzebuję zmian i odwagi do podjęcia decyzji zawodowych, ale jednocześnie nie miałam pojęcia w jakim kierunku podążać. Mimo częstego mętliku lub pustki w głowie – każda sesja okazywała się krokiem w stronę postawionego na początku celu – który nieco ewoluował w trakcie kolejnych sesji. Przyjrzenie się istotnym dla mnie wartościom oraz praca nad niektórymi negatywnymi przekonaniami były jednym z cenniejszych i bardziej odkrywczych momentów w całym procesie. Dzięki spojrzeniu z zewnątrz jakie wniosła Julia, rozmowom i ćwiczeniom zyskałam świadomość mechanizmów i przekonań, dzięki czemu mam poczucie przerwania błędnego koła myśli. Dostałam narzędzia i sposoby do pracy nad własnym rozwojem. Wspólne sesje pomogły mi przejść przez zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Wszystkim bardzo polecam coaching z Julią, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu jest niezwykle miło pracować.”

 

Małgorzata

„Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi.

Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

 

Katarzyna Kuraś

,,Odbyłam z Julią 10 sesji, które ewidentnie były mocnym doświadczeniem.

Burzyłam i budowałam, mądrzyłam lub pokorniałam, wiedziałam i nie wiedziałam, rzucałam slowami lub zastanawiałam w ciszy. Dzis wiem, że wszystkie te etapy były niezbędne, aby zrozumieć czego chcę i czego nie chcę.
Julia nie podaje recepty na sukces. Ma dar słuchania i zadawania pytań, dzięki którym sama odnajduję przepis. Sesje zakończyłam, ale pytania zostały i przy każdej okazji zwątpienia czy zawahania do nich wracam. Są pięknym narzędziem do pracy nad sobą na całe życie.”

Gosia Auron

,,Sesje u Julii były dla mnie bardzo wartościowe.

Julia prowadziła mnie krok po kroku przez kolejne etapy mojego biznesowego rozwoju. Dzięki pracy z nią zrealizowałam wszystkie postawione sobie cele. Za co jest jej bardzo wdzięczna. Z Julią byłam w stałym kontakcie pomiędzy sesjami, co dla mnie osobiście było bardzo cenne. Odpowiadała na moje pytania, sprawnie i z trafnymi spostrzeżeniami. Wiem, że gdy będę jeszcze potrzebowała prowadzenia przez nieznane zakątki biznesu z pewnością zwrócę się do Julii. Szczerze polecam!”

Kinga Witczak

Biorąc udział w  indywidualnym programie rozwoju talentów Gallupa:

Głęboko zrozumiesz swój styl myślenia, działania i odczuwania oraz najsilniejsze talenty.

Przyjrzysz się nie tylko swojemu TOP5, ale również kolejnym talentom.

Docenisz swoje zasoby, wzmocnisz się i zobaczysz wyraźnie, co Cię wyróżnia.

Nauczysz się używać swoich talentów do realizacji ważnych dla Ciebie celów.

Zrozumiesz, jak budować mocne strony na bazie talentów.

Poznasz potrzeby wynikające z Twoich talentów i Twoje indywidualne warunki efektywności osobistej.

Zwiększysz swoją efektywność.

Zrozumiesz, jakie wyzwania wiążą się z posiadanymi przez Ciebie talentami.

Zwiększysz świadomość tego, czego potrzebujesz w życiu prywatnym i zawodowym oraz zrozumiesz, o co musisz zadbać, żeby zwiększyć swoją satysfakcję z pracy i/lub relacji, jakie budujesz.

Każdy z nas ma talent.

Poznając i wykorzystując swoje talenty, wzmacniasz siebie i swoją szansę na osiągnięcie osobistego sukcesu – poprzez robienie w życiu w większym stopniu tego, co naturalnie robisz najlepiej.

Badania Instytutu Gallupa pokazują że ludzie, którzy używają swoich talentów i mocnych stron w codziennym życiu, są 6 razy bardziej zaangażowani w pracę, bardziej produktywni, szczęśliwsi i zdrowsi, a także 3 razy częściej deklarują wyjątkową jakość życia.

Nie masz jeszcze badania?

Zrób Test Gallupa i odkryj swoje najsilniejsze talenty!

Program rozwoju talentów Gallupa – etapy współpracy

Umów się na rozmowę wstępną

Jeśli myślisz o współpracy, umów się na 30-minutową konsultację wstępną. Spotkanie jest niezobowiązujące – pomoże mi ustalić, czy i jak mogę Ci pomóc oraz dobrać optymalną formę współpracy, umożliwi poznanie się i ułatwi Ci podjęcie decyzji.

i

Wybierz program

Po wybraniu programu i dokonaniu formalności, przesyłam Ci ćwiczenia do wykonania przed pierwszą sesją i umawiamy termin spotkania. Przygotuj się na intensywną pracę nad zrozumieniem i rozwojem talentów!

Rozwiń swoje talenty

 W czasie spotkań pracujemy nad zrozumieniem i rozwojem Twoich talentów.   Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, o czym rozmawiamy w czasie spotkań. Pracuj z dodatkowymi ćwiczeniami  i materiałami, które Ci udostępnię.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!