Test talentów Gallupa

Rozwiń talenty zawodowo!

 

 

 

Test talentów Gallupa pozwoli Ci odkryć Twój największy potencjał i naturalne predyspozycje.

Ja pomogę Ci zrozumieć wyniki testu i wykorzystać Twoje talenty w życiu zawodowym.

Test talentów Gallupa – dla kogo jest coaching mocnych stron? Dla Ciebie, jeśli:

Chcesz nauczyć się korzystać ze swoich talentów w życiu zawodowym

Nie masz świadomości tego, co Cię zawodowo wyróżnia

Chcesz lepiej poznać siebie i zwiększyć swoją efektywność na co dzień

Chcesz zaprojektować swoją karierę lub biznes w oparciu o swoje talenty i naturalne predyspozycje

Coaching mocnych stron na bazie testu talentów Gallupa – krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie 3 sesji poświęconych w całości zrozumieniu i wykorzystaniu talentów w życiu zawodowym

Omówienie raportów dot. testu talentów Gallupa

Badanie Clifton Strengths, popularnie zwane testem talentów Gallupa, możesz wykonać tutaj: gallup.com. Po wykonaniu badania otrzymasz raporty dotyczące Twojego układu talentów. Nasza pierwsza sesja poświęcona jest temu, żebyś głębiej zrozumiał swoje talenty i to, jak działają u Ciebie w codziennym życiu i pracy. Nauczysz się dostrzegać działanie talentów w codziennym życiu oraz zrozumiesz, w jaki sposób wpływają na siebie nawzajem.

Twoje talenty w życiu zawodowym

Na kolejnym spotkaniu przyjrzymy się temu, jak wykorzystujesz swoje talenty w pracy lub biznesie, w jakich sytuacjach wspierają Cię one w działaniu, a kiedy utrudniają Ci osiąganie celów. W czasie sesji pracujemy nad tym, jak możesz wykorzystać swoje talenty tak, żeby wspierały Cię w osiągnięciu zamierzonych celów i co możesz zrobić, kiedy talenty utrudniają Ci działanie lub np. nie wykazujesz talentów w ważnej dla Ciebie dziedzinie.

Strategia rozwoju talentów

Na trzeciej sesji popracujemy nad strategią rozwoju mocnych stron, czyli nad tym, jak możesz wykorzystać swoje największe talenty do osiągnięcia celów, zwiększenia efektywności zawodowej na co dzień albo na przykład wybrania ścieżki zawodowej spójnej z naturalnymi predyspozycjami. Nauczysz się sprawnie zarządzać swoimi talentami!

Życie zawodowe jest ważne. Pomagam sprawić, żeby było jak najlepsze.

Cześć! Tu Julia. Jestem ekspertką od życia zawodowego - specjalizuję się w obszarze kariery i biznesu. Strategiczne projektowanie rozwoju kariery i małego biznesu online na bazie wiedzy, doświadczenia i naturalnych talentów konkretnej osoby to moja pasja. Pracuję z klientami indywidualnymi i firmami. Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia dla firm dotyczące rozwoju talentów, konsultuję wyniki testu talentów Gallupa. Moimi klientami są m.in. z Santander Consumer Bank, Telewizja Polska, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i Allego Agency.   

W swojej pracy łączę różne metody, m.in. coaching, coaching mocnych stron i konsultacje wyników testu talentów Gallupa, Racjonalną Terapię Zachowania, a także doświadczenie w marketingu i nauczaniu.

 

Julia Lenarczyk, coach kariery i biznesu, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa

Zaufali mi

Opinie klientów po pracy na bazie testu talentów Gallupa

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”Jarosław Zając

Miałam przyjemność skorzystać z coachingowego wsparcia Julii w momencie kryzysu zawodowego. (…) Julia naświetliła mi dostępne opcje, podkreślała znaczenie moich mocnych stron z wykorzystaniem testu Clifton Strengths. I to nie tylko w organizowaniu całego procesu zmiany, ale w wyborze samej pracy i ogólnego zwiększania komfortu życia. W rezultacie wykonuję obecnie pracę bardziej dopasowaną do moich naturalnych zasobów. Mam więcej energii i radości z tego co robię na co dzień. Dzięki, Julia!”

Sylwia Księżopolska

Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

Kasia, UX Designer

Test talentów Gallupa – etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad poznaniem i/lub rozwojem talentów!

Rozwiń swoje talenty

 W czasie spotkań pracujemy nad zrozumieniem i rozwojem talentów w życiu zawodowym. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!