Test talentów Gallupa

Rozwiń talenty zawodowo!

 

 

 

Twój największy potencjał jest tam, gdzie naturalne predyspozycje.

Pomogę Ci wykorzystać Twoje talenty w życiu zawodowym.

Dla kogo jest coaching mocnych stron?

Chcesz nauczyć się korzystać ze swoich talentów w życiu zawodowym

Nie masz świadomości tego, co Cię zawodowo wyróżnia

Chcesz lepiej poznać siebie i zwiększyć swoją efektywność na co dzień

Chcesz zaprojektować swoją karierę lub biznes w oparciu o swoje talenty i naturalne predyspozycje

Coaching mocnych stron – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie 3 sesji poświęconych w całości zrozumieniu i wykorzystaniu talentów w życiu zawodowym

Omówienie raportów

Pierwsza sesja poświęcona jest temu, żebyś głębiej zrozumiał swoje talenty i to, jak działają u Ciebie w codziennym życiu i pracy. Nauczysz się dostrzegać działanie talentów w codziennym życiu oraz zrozumiesz, w jaki sposób wpływają na siebie nawzajem.

Twoje talenty w życiu zawodowym

Na kolejnym spotkaniu przyjrzymy się temu, jak wykorzystujesz swoje talenty w pracy lub biznesie, w jakich sytuacjach wspierają Cię one w działaniu, a kiedy utrudniają Ci osiąganie celów. W czasie sesji pracujemy nad tym, jak możesz wykorzystać swoje talenty tak, żeby wspierały Cię w osiągnięciu zamierzonych celów i co możesz zrobić, kiedy talenty utrudniają Ci działanie lub np. nie wykazujesz talentów w ważnej dla Ciebie dziedzinie.

Strategia rozwoju talentów

Na trzeciej sesji popracujemy nad strategią rozwoju mocnych stron, czyli nad tym, jak możesz wykorzystać swoje największe talenty do osiągnięcia celów, zwiększenia efektywności zawodowej na co dzień albo na przykład wybrania ścieżki zawodowej spójnej z naturalnymi predyspozycjami. Nauczysz się sprawnie zarządzać swoimi talentami!

Talent w ujęciu Gallupa to nasz naturalny wzorzec myślenia, działania i odczuwania, który może być produktywnie wykorzystany. To nasz styl myślenia i działania, który mówi wiele o naszych zachowaniach, o naszych naturalnych predyspozycjach, naszych potrzebach i o tym, co nam daje w życiu głęboką satysfakcję.

Jeśli nasza praca zawodowa jest zgodna z tym, jacy po prostu jesteśmy i co jest dla nas najbardziej naturalne – co pokrywa się z przestrzenią naszych naturalnych predyspozycji – mamy w niej największe szanse na osiągnięcie prawdziwego mistrzostwa, wysoką efektywność i głęboką satysfakcję. Kojarzysz mem dot. systemu edukacji, który przedstawia nauczyciela za biurkiem, przed którym stoją w rzędzie zwierzęta różnych gatunków? Nauczyciel mówi: ”Żeby było sprawiedliwie, każdy dostanie to samo zadanie. Wszyscy mają wejść na drzewo”.  Wśród zwierząt jest ryba, foka, słoń i małpa.  I jeśli ryba ma największe szanse na mistrzostwo w wodzie, to zerowe szanse na wspięcie się na drzewo, co z kolei świetnie zrobi małpa. Lubię ten obrazek. Pokazuje dokładnie, że każdy z nas ma zupełnie inne możliwości, inne predyspozycje, inne talenty i że ta różnorodność jest wartością. Oraz – że nie możemy być świetni we wszystkim. Ale możemy być naprawdę wyjątkowi w tym, do czego mamy predyspozycje!

Zapraszam Cię od odkrycia i rozwinięcia tego, co w Tobie naturalnie najmocniejsze!

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad poznaniem i/lub rozwojem talentów!

Rozwiń swoje talenty

 W czasie spotkań pracujemy nad zrozumieniem i rozwojem talentów w życiu zawodowym. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Test talentów Gallupa – Omówienie Twoich raportów – 2h

Jednorazowa sesja, w czasie której omawiamy Twoje raporty w kontekście zawodowym. Dzięki sesji lepiej zrozumiesz swoje talenty i zobaczysz, jak działają u Ciebie, a także dowiesz się, jakie szanse i wyzwania się z nimi wiążą.

369 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 369 zł brutto.

Pakiet 3 sesji – Twoje talenty w życiu zawodowym

Trzy sesje w całości poświęcone poznaniu, zrozumieniu, docenieniu i rozwojowi talentów. Dowiesz się, jak zarządzać swoimi talentami, jakie szanse i wyzwania wiążą się z twoim układem talentów, a także jak budować na bazie talentów prawdziwe mocne strony.  3 sesje po 1,5 godziny każda.

740 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 740 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-2 tygodnie.

Pakiet 4 sesji – Twoje talenty, CV + rozmowa rekrutacyjna

2 sesje w całości poświęcone poznaniu, zrozumieniu, docenieniu i rozwojowi talentów (po 1,5h) + 1x1h sesja dotycząca CV + CV w formie graficznej + 1×1,5h przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej. Dowiesz się, jak zarządzać swoimi talentami, jakie szanse i wyzwania wiążą się z twoim układem talentów i jak budować mocne strony, otrzymasz CV wykonane graficznie na bazie ustaleń w czasie sesji (z możliwością jednej poprawki od Klienta) oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.

920 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 920 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-2 tygodnie.

Pakiet 9 sesji – Biznes/kariera na silnych fundamentach

Każdy program coachingowo-mentoringowy o długości 9 sesji zawiera omówienie testu talentów Gallupa w kontekście zawodowym. Sesje trwają po 1,5 godziny każda. Poczytasz o nich więcej w zakładce Kariera lub Biznes.

390 zł /mies.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!