Julia Lenarczyk

Gallup-certified Strengths Coach, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa, dyplomowany coach
Julia Lenarczyk, coach kariery, coach biznesu, trener mocnych stron, talenty Gallupa, test talentów Gallupa

Jestem certyfikowaną trenerką talentów Gallupa oraz dyplomowanym coachem. Specjalizuję się w obszarze diagnozowania osobistego i zespołowego potencjału oraz zwiększaniu satysfakcji z pracy.

Konsultuję wyniki testu talentów Gallupa dla klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzę warsztaty dla zespołów, procesy rozwoju talentów dla liderów i managerów oraz indywidualne procesy zwiększania satysfakcji z pracy. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Microsoft Polska, Allegro Agency, Design Mentorship, Consdata S.A., Brainstorm Group i Telewizją Polską. 

Skończyłam antropologię kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w edukacji – nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, a także ponad dwuletnie doświadczenie jako trenerka mocnych stron i coach. W tym czasie przeprowadziłam 850h+ warsztatów i sesji indywidualnych, wspierając managerów, zespoły oraz klientów indywidualnych w odkrywaniu przestrzeni ich największego potencjału, zwiększaniu efektywności, podnoszeniu zaangażowania i satysfakcji z pracy.

Ukończyłam akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu oraz szereg szkoleń, w tym szkolenie i certyfikację w amerykańskim Instytucie Gallupa, zdobywając narzędzia potrzebne do tego, żeby skutecznie wspierać w rozwoju innych. 

Pracuję w 100% online. W wolnych chwilach uwielbiam czytać, pisać i rozmyślać 🙂 Uwielbiam też być w podróży i często to praktykuję!

Moje najsilniejsze talenty to: Odkrywczość | Strateg | Zbieranie |Indywidualizacja | Empatia | Elastyczność | Intelekt | Rozwijanie innych | Optymista | Komunikatywność

Zapraszam do współpracy,

Julia Lenarczyk-Kowalska

julialenarczyk.pl

 

 

 


Moje talenty Gallupa

Moja praca to przestrzeń, w której wykorzystuję swoje dominujące talenty na co dzień. To, co mnie wyróżnia, to przede wszystkim łatwość w generowaniu nowych pomysłów i rozwiązań oraz kreatywność w tym, co robię – te cechy, poparte znajomością narzędzi coachingowych, pozwalają mi proponować takie pytania i ćwiczenia, które pozwalają dojść do sedna problemu. Moją mocną stroną jest też efektywne tworzenie strategii, szybkie ,,łączenie kropek”,  a także umiejętność znajdowania różnych możliwych sposobów działania w konkretnej sytuacji. Posiadając wiedzę dotyczącą wspierania innych w rozwoju,  potrafię dopasowywać rozwiązania, ćwiczenia i materiały do indywidualnych potrzeb, budować głębokie relacje, z łatwością reagować na zmianę, myśleć pozytywnie i zarażać entuzjazmem, a także dostrzegać w innych osobach nieograniczony potencjał do rozwoju.

A jakie talenty wyróżniają Ciebie? Zrób test i sprawdź sama/sam!

Pamiętaj, że odkrycie talentów to nie wszystko – równie ważna, a nawet ważniejsza jest praca nad ich rozwojem. Tak, żeby Twoje talenty dojrzały i żebyś mogła/mógł z nich efektywnie korzystać na co dzień.

Metody pracy

Trening mocnych stron i konsultacje testu talentów Gallupa

Racjonalna Terapia Zachowania i praca z przekonaniami

Coaching i mentoring kariery

Najważniejsze szkoły i kursy:

Gallup Global Strenths Coaching Course, Instytut Gallupa, Stany Zjednoczone

Studium Coacha Biznesu akredytowane przez International Coach Federation, Pracownia Coachingu Novo (maj 2019 - kwiecień 2020)

Ekspert Zmiany Zawodowej, Coachwise

Mentoring Essentials, Coachwise

Strengths Coaching Course, Strengths Community

Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, Agnieszka Hottowy

Szkolenie z Anthony'm Robbinsem, The Way Ahead, 2015

Zaufali mi

Myślisz o współpracy?

Umów się na bezpłatną, 30-minutową konsultację wstępną! Poznamy się, opowiem Ci więcej o możliwościach współpracy i pomogę dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Opinie Klientów

,,Julia łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet

– buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę.”

 

Michał

,,Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony.

Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

 

Kasia

,,Nasze sesje były czymś wyjątkowo odkrywczym.

Wcześniej nie do końca wierzyłem w sprawczość metod coachingowych, jednak postanowiłem spróbować w momencie gdy z etatu przechodziłem na własną działalność. I był to super wybór i idealny moment w karierze. Julia potrafiła ze mnie wyciągnąć to na czym naprawdę mi zależało, wartości i cele. Przejrzałem na oczy, dosłownie. Polecam, to była jedna z moich lepszych decyzji w karierze zawodowej.”

Szymon

,,Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i wiedzy Julia potrafi działać cuda!

Bez jej pomocy na pewno nie zdecydowałabym się na założenie własnej działalności gospodarczej. Krok po kroku wprowadziła mnie w tajniki prowadzenia działalności, a analiza talentów Gallupa pomogła mi bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Każda sesja przebiegała w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam!”

Iza Ampulska

,,Miałam przyjemność skorzystać z coachingowego wsparcia Julii w momencie kryzysu zawodowego.

Choć początkowo zmiana pracy w tamtym okresie wydawała mi się zupełnie niemożliwa, Julia naświetliła mi dostępne opcje i małymi krokami całkowicie zmieniłam swoją drogę zawodową. Jednocześnie, Julia podkreślała znaczenie moich mocnych stron z wykorzystaniem testu Clifton Strengths nie tylko w organizowaniu całego procesu zmiany, ale w wyborze samej pracy i ogólnego zwiększania komfortu życia. W rezultacie wykonuję obecnie pracę bardziej dopasowaną do moich naturalnych zasobów, przez co mam więcej energii i radości z tego co robię na co dzień. Dzięki, Julia!”

Sylwia Księżopolska

,,Trafiłam do Juli w dość trudnym momencie

– czułam, że utknęłam w martwym punkcie w życiu. Wiedziałam, że potrzebuję zmian i odwagi do podjęcia decyzji zawodowych, ale jednocześnie nie miałam pojęcia w jakim kierunku podążać. Mimo częstego mętliku lub pustki w głowie – każda sesja okazywała się krokiem w stronę postawionego na początku celu – który nieco ewoluował w trakcie kolejnych sesji. Przyjrzenie się istotnym dla mnie wartościom oraz praca nad niektórymi negatywnymi przekonaniami były jednym z cenniejszych i bardziej odkrywczych momentów w całym procesie. Dzięki spojrzeniu z zewnątrz jakie wniosła Julia, rozmowom i ćwiczeniom zyskałam świadomość mechanizmów i przekonań, dzięki czemu mam poczucie przerwania błędnego koła myśli. Dostałam narzędzia i sposoby do pracy nad własnym rozwojem. Wspólne sesje pomogły mi przejść przez zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Wszystkim bardzo polecam coaching z Julią, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu jest niezwykle miło pracować.”

 

Małgorzata

,,Profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem,

ze świetnymi wnioskami i rezultatami. Najlepsza inwestycja w siebie i swój rozwój osobisty, budowanie kariery. Do tego w ciepłej, serdecznej, przyjemnej atmosferze 🙂 Zdecydowanie polecam sesje z Julią!

Agnieszka

„Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi.

Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

 

Katarzyna Kuraś

,,Jestem bardzo zadowolony ze spotkań.

Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”

Jarosław Zając

,,Odbyłam z Julią 10 sesji, które ewidentnie były mocnym doświadczeniem.

Burzyłam i budowałam, mądrzyłam lub pokorniałam, wiedziałam i nie wiedziałam, rzucałam slowami lub zastanawiałam w ciszy. Dzis wiem, że wszystkie te etapy były niezbędne, aby zrozumieć czego chcę i czego nie chcę.
Julia nie podaje recepty na sukces. Ma dar słuchania i zadawania pytań, dzięki którym sama odnajduję przepis. Sesje zakończyłam, ale pytania zostały i przy każdej okazji zwątpienia czy zawahania do nich wracam. Są pięknym narzędziem do pracy nad sobą na całe życie.”

Gosia Auron

,,Sesje u Julii były dla mnie bardzo wartościowe.

Julia prowadziła mnie krok po kroku przez kolejne etapy mojego biznesowego rozwoju. Dzięki pracy z nią zrealizowałam wszystkie postawione sobie cele. Za co jest jej bardzo wdzięczna. Z Julią byłam w stałym kontakcie pomiędzy sesjami, co dla mnie osobiście było bardzo cenne. Odpowiadała na moje pytania, sprawnie i z trafnymi spostrzeżeniami. Wiem, że gdy będę jeszcze potrzebowała prowadzenia przez nieznane zakątki biznesu z pewnością zwrócę się do Julii. Szczerze polecam!”

Kinga Witczak

Masz pytanie? Jesteś zainteresowana/y ofertą dla firm?

Napisz do mnie!