Julia Lenarczyk

Coach kariery i biznesu, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa

Jestem ekspertką od życia zawodowego – Twojej kariery i biznesu. Wspieram strategicznie i marketingowo w zmianie zawodowej i budowaniu małego biznesu.

Julia Lenarczyk, coach kariery, coach biznesu, trener mocnych stron, talenty Gallupa, test talentów Gallupa

O mnie

Jestem dyplomowanym coachem, trenerem mocnych stron i talentów Gallupa oraz autorką indywidualnego programu, wspierającego osoby przechodzące z etatu na własny biznes. Moją specjalizacją jest życie zawodowe – kariera i mały biznes.

Pracuję z firmami i klientami indywidualnymi. Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia dla firm dotyczące rozwoju talentów, konsultuję wyniki testu talentów Gallupa. Moimi klientami są Santander Consumer Bank, Telewizja Polska, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i Allego Agency.   

Wspieram w zmianie zawodowej, odkrywaniu talentów, przebranżowieniu i przejściu z etatu na biznes. Pomagam zdobyć głęboką satysfakcję zawodową i budować karierę lub biznes w oparciu o doświadczenie, pasję i najmocniejsze strony, a także zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia.

W swojej pracy używam różnorodnych narzędzi, m.in. coachingu, testu Clifton Strengths (popularnie zwanego testem talentów Gallupa), który pomaga zidentyfikować naturalne talenty i predyspozycje każdego z nas oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ).

Skończyłam m.in. akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu NOVO, kurs przygotowujacy coachów i trenerów do pracy na bazie badania Clifton Strenghts (Test Talentów Gallupa) w Strenghs Community, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz liczne seminaria i szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.

Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu i marketingu. Doświadczenie w pracy w marketingu zdobywałam m.in. w warszawskiej agencji marketingowej, w rodzinnych firmach, a także jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej i marketingu online dla małych i średnich firm.

W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe. Zdobyłam też doświadczenie w edukacji. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor.

Własna firmę prowadzę od 2018 roku. Wpierając moich Klientów, łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu, marketingu i prowadzeniu własnej firmy. W pracy pomagają mi również moje talenty strategiczne.

Moje talenty Gallupa

Moja praca to przestrzeń, w której wykorzystuję swoje dominujące talenty na co dzień. To, co mnie wyróżnia, to przede wszystkim łatwość w generowaniu nowych pomysłów i rozwiązań oraz kreatywność w tym, co robię – pozwalają mi one z łatwością podrzucać nowe biznesowe pomysły i rozwiązania moim Klientom. Moją mocną stroną jest też efektywne tworzenie strategii, szybkie ”łączenie kropek”,  wyciąganie wniosków i generowanie rozwiązań, dostrzeganie alternatywnych sposobów działania, a także umiejętność szybkiego znajdowania najbardziej efektywnego sposobu działania w konkretnej sytuacji. Potrafię dopasowywać rozwiązania, wiedzę i materiały do indywidualnych potrzeb, budować głębokie relacje, z łatwością dopasowywać się do zmieniających się okoliczności, tworzyć strategie, generować pomysły, myśleć pozytywnie, a także dostrzegać w innych osobach potencjał i go rozwijać.

 

Wiesz już, jakie mam talenty Gallupa? 😉

 

Moja główna talentowa domena to myślenie strategiczne, kolejna – budowanie relacji. Pierwsza dziesiątka talentów Gallupa to: Odkrywczość, Strateg, Zbieranie, Indywidualizacja, Empatia, Elastyczność, Intelekt, Rozwijanie Innych, Optymista i Komunikatywność.

Metody pracy

Coaching

Mentoring

Coaching mocnych stron i konsultacje testu talentów Gallupa

Racjonalna Terapia Zachowania i praca z przekonaniami

Opinie moich Klientów

“Jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”

Jarosław Zając

Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi. Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

Katarzyna Kuraś, Psychoterapeuta

Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”Kasia, UX Designer

Miałam przyjemność skorzystać z coachingowego wsparcia Julii w momencie kryzysu zawodowego. Julia podkreślała znaczenie moich mocnych stron z wykorzystaniem testu Clifton Strengths nie tylko w organizowaniu całego procesu zmiany, ale w wyborze samej pracy i ogólnego zwiększania komfortu życia. W rezultacie wykonuję obecnie pracę bardziej dopasowaną do moich naturalnych zasobów, przez co mam więcej energii i radości z tego co robię na co dzień. Dzięki, Julia!

Sylwia Księżopolska

Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno!

Sylwia Borycka, Chatbox Designer

Po cichu uważam Julię za matkę chrzestną mojego biznesu ;). Dzięki niej uporządkowałam to, co chcę robić i wybrałam dziedziny, w których czuję się najlepiej, poznałam fajne narzędzia, z których korzystam do dzisiaj, zdobyłam pierwsze i kolejne klientki. Zawsze czułam się zaopiekowana, a po każdym spotkaniu pełna nowych pomysłów i energii do działania. Polecam każdemu, kto ma zawodowy mętlik w głowie lub po prostu chce ruszyć dalej. Z Julią ten proces przebiega znacznie przyjemniej.

Mariola Jamińska, ladyassistant.pl