Jestem dyplomowanym coachem kariery, trenerem mocnych stron i talentów Gallupa oraz autorką indywidualnego programu Career Booster, wspierającego osoby przechodzące z etatu na własny biznes.

Wspieram w zmianie zawodowej, odkrywaniu talentów, przebranżowieniu i przejściu z etatu na biznes.

Pomagam zdobyć głęboką satysfakcję zawodową i budować karierę lub biznes w oparciu o doświadczenie, pasję i najmocniejsze strony, a także zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia.

W swojej pracy używam różnorodnych narzędzi, m.in. coachingu, testu Clifton Strengths (popularnie zwanego testem talentów Gallupa), który pomaga zidentyfikować naturalne talenty i predyspozycje każdego z nas oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ).

Skończyłam akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu NOVO, kurs przygotowujacy coachów i trenerów do pracy na bazie badania Clifton Strenghts (Test Talentów Gallupa) w Strenghs Community oraz kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu i marketingu. Doświadczenie w marketingu zdobywałam zaczynając od pomocy w rodzinnych firmach, następnie pracowałam w warszawskiej agencji marketingowej, w końcu jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Pisałam tłumaczenia. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej i marketingu online dla małych i średnich firm.

W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe. Zdobyłam też doświadczenie w edukacji. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor.

Własna firmę prowadzę od 2018 roku. Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu, marketingu, prowadzeniu własnej firmy i swoje talenty strategiczne. Pomagam moim Klientom przejść z etatu na własną firmę i zbudować jednoosobowy biznes lub karierę w oparciu o swoje doświadczenie, pasję i najmocniejsze strony.


Co mówią moi Klienci?

Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno!

Sylwia, Chatbot Designer

Z sesji na sesję odkrywałem potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi “jak to zrobić”. Julia otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować ich wewnętrzny cel.

Michał, Partner Zarządzający

Jestem zachwycona. Wspaniałe zadania, które pozwoliły mi uporządkować to, co miałam w głowie już od dłuższego czasu, zagłębić się w sobie i odnaleźć prawdziwą odpowiedź. Cały proces ułożył się w spójną całość. (…) Dlatego z całego serca polecam Julię, bo z tak miłymi osobami współpracuje się lekko i przyjemnie 😊

Mariola, Wirtualna Asystentka

Cieszę się, że zdecydowałem się na skorzystanie z kierownictwa Julii i polecam to każdemu, a zwłaszcza tym, którzy nie mają jeszcze ugruntowanej ścieżki kariery.

Emanuel, Dyrektor Sieci Afiliacyjnej

Z każdym kolejnym dniem odkrywałam o sobie coś nowego, a to co już wiedziałam udało mi się uporządkować.

Beata

Jeżeli chcesz znaleźć to “coś”, co cię blokuje w realizacji własnych celów, masz problem z pewnością siebie albo zupełnie siebie nie rozumiesz, to zgłoś się do Julii. Jeżeli masz wątpliwości, czy coaching jest dla Ciebie, to nie bój się zapytać. Trzymam za Ciebie kciuki, trzymam kciuki za Twoją przygodę w drodze do siebie samego.

Sylwia

Masz pytania? Pisz śmiało!