Cześć! tu julia

Gallup-Certified Strengths Coach, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa, coach kariery

Zyskaj ze mną WOLNOŚĆ. Zawodową, finansową i emocjonalną!

Jestem tu, by Cię wesprzeć. W realizacji Twojego potencjału, powołania i najskrytszych marzeń.

Pomogę Ci znaleźć WŁASNĄ ścieżkę zawodową / biznesową, żyć w zgodzie ze sobą, swoim sercem – i swoimi talentami!

Umów się na konsultację wstępną

Twoja droga do WOLNOŚCI

Jestem tu, by Cię wesprzeć. W realizacji Twojego powołania i najskrytszych marzeń.

Jestem tu, by Cię wesprzeć. W realizacji Twojego powołania i najskrytszych marzeń.

.

OKREŚL SWOJE KRYTERIA SATYSFAKCJI

Plan zawodowy dopasowany do Ciebie? Przebranżowienie lub zmiana zawodowa? Marka osobista? Mastermind dla mikro biznesu? Sprawdź dostępne opcje!

STWÓRZ PLAN DZIAŁANIA ZAWODOWEGO

Ostatni etap to ten, w którym na podstawie pracy rozwojowej z etapu pierwszego i analizy z etapu drugiego wybierasz ścieżkę zawodową najbardziej dopasowaną do Twoich aktualnych potrzeb. Tworzymy dopasowany do Ciebie plan działania – Twoją strategię, która może zawierać zarówno cele krótkoterminowe, jak i cele zawodowe na lata. 

Jak wykonać test Gallupa? Ile kosztuje badanie CliftonStrengths? – instrukcja krok po kroku

Myślisz o wykonaniu badania Clifton Strengths, często nazywanego testem talentów Gallupa? Zobacz, jak to zrobić krok po kroku!

Przebranżowienie, przekwalifikowanie, zmiana zawodu – 7 kroków do zmiany zawodowej

Rzeczywistość w której pracuje się w jednej pracy lub na jedynym stanowisku od początku kariery do emerytury, już dawno minęła. Badania pokazuja, że przeciętnie zmienimy pracę lub zawód kilkakrotnie w ciągu życia. Dlaczego?

Coaching kariery a doradztwo zawodowe – czym to się różni?

Zaczynając studia, rozumiałam mniej więcej, na czym polega praca doradcy zawodowego, ale muszę przyznać, że nie miałam wtedy pojęcia, że istnieje na świecie coś takiego, jak… coaching kariery. Zobacz, na czym polega różnica.

Co mówią moi Klienci?

''Julia to kobieta, która pokaże Ci tą samą sytuację z innej perspektywy, z wyższego piętra, zaprezentuje inne możliwości, których nie dostrzegasz.

Pomoże obalić Twoje przekonania, które Cię blokują, a którymi karmią nas od dziecka. Po przedostatniej sesji już dokładnie wiedziałam, co chcę robić. Byłam tego pewna w całej rozciągłości. Ostatnie spotkanie poświęciłyśmy więc na biznesplan(!).

Julia zadaje niesamowicie celne pytania, takie które nie pozwalają kombinować i być nieszczerym ze swoim sercem. Dzięki temu, bardzo jasno wybrzmiało we mnie to co od najmłodszych lat było moją prawdziwą pasją, a skrupulatnie zamiatałam ją pod dywan. I za to z całego serca Julii dziękuję, bo wykonuje swoją robotę na 200%, robi to w czym jest perfekcyjna i jeszcze korzystają na tym inni. To zaszczyt dołączyć do puli tych tryskających tęczą komentarzy 😀 Chapeau bas!”

Magdalena, Dyrektor Sprzedaży

''Kiedy trafiłam do Julii, byłam mocno sfrustrowana nieudolnymi próbami znalezienia swojej ścieżki kariery.

Miałam wymarzony sektor w głowie, ale nie wierzyłam w siebie i swoje umiejętności, czyli chyba klasyczny przypadek 😉 Z Julią odbyłam 6 sesji. Był to czas bardzo produktywny, podczas którego uporządkowałyśmy wiele rzeczy. Zmotywowała mnie do podjęcia metody małych kroków. Zmiana branży trwała rok. A sama Julia? Jest bardzo kompetentna, otwarta, empatyczna i życzliwa. Zawsze podkreślam, że moja droga w nowym sektorze rozpoczęła się od pracy z nią. Minęło 2 i pół roku od sesji, więc jestem potwierdzeniem na to, że współpraca z Julią owocuje na długo po zakończeniu współpracy 🙂 Polecam najserdeczniej!”

Kasia – pracowniczka humanitarna

''Do Julii odezwałam się w trudnym momencie - po dwóch latach pandemii bezskutecznie próbowałam postawić moje studio jogi z powrotem na nogi.

Julia nie tylko pomogła mi zmienić ofertę i ogarnąć marketing, ale dała mi głębokie zrozumienie tego, co chcę przekazać ludziom i w jaki sposób to zrobić, by najlepiej wykorzystać moje mocne strony. Mam poczucie, że przez 6 lat prowadzenia firmy nie zyskałam takiego wglądu w prowadzenie własnej działalności, jak przez te 3 miesiące pracy z Julią. Jej wiedza ekspercka, empatia i humor czynią z niej naprawdę wyjątkowego coacha :)”

Martyna – nauczycielka jogi, psycholog

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!