Mentoring biznesowy

Biznes na mocnych fundamentach!

 

 

 

Własna firma wymaga kompleksowych działań. Pomogę Ci poznać tajniki prowadzenia małego biznesu.

Dla kogo jest mentoring biznesowy?

Marzysz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć

Zakładasz firmę i potrzebujesz kompleksowego wsparcia na początku działalności

Chcesz zbudować firmę na silnych funamentach

Prowadzisz własną firmę, która nie działa tak, jak byś chciał i potrzebujesz pomocy w strategii, marketingu i sprzedaży

Twoja firma na silnych fundamentach – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie programu 9 sesji

Określenie celów, jakie chcesz osiągnąć

W czasie pierwszej sesji dokładnie określamy cele, jakie chcesz osiągnąć w czasie naszej współpracy – będą one stanowić nasz punkt odniesienia i mierzyć skuteczność pracy. Ustalamy, na jakim etapie prowadzenia biznesu jesteś i zbieramy informacje potrzebne do dalszej pracy. Jeśli niełatwo Ci określić własne cele, nie martw się – to zdarza się częściej, niż myślisz! Wtedy korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci dokładnie określić Twoje cele i oczekiwania.

Twoje talenty w biznesie

Kiedy cele są już określone oraz wiemy, w którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o budowanie biznesu, przechodzimy do analizy Twoich raportów dot. testu talentów Gallupa. Przed Tobą dwugodzinna sesja, w czasie której omawiamy Twoje talenty i predyspozycje. Rozmawiamy o tym, jak wykorzystać Twoje talenty w biznesie oraz jak nimi zarządzać tak, żeby zwiększyć swoją efektywność na co dzień.

Strategia marketingowa

Następnie pracujemy nad stworzeniem modelu biznesowego. Ta część pracy zawiera m.in. określenie klienta docelowego, tworzenie person, analizę konkurencji, wybór kanałów komunikacji i tworzenie oferty.

Plan działań marketingowych i sprzedażowych

Na tym etapie tworzymy lejek lub lejki sprzedażowe, czyli wytyczamy drogę klienta od pierwszego kontaktu z marką aż do zakupu. Analizujemy efektywność dotychczasowych działań marketingowych i sprzedażowych. Otrzymujesz feedback dotyczący wszelkich stworzonych materiałów reklamowych i regularny audyt Twojej działalności online.

Podsumowania i aktualizacje

W czasie sesji omawiamy również aktualne wyzwania, przed którymi stoisz, przekonania, które nie wspierają Cię  w działaniu, otrzymujesz dodatkową motywację do działania i potrzebne narzędzia. Regularnie podsumowujemy i analizujemy działania i ich efekty, a także aktualizujemy plan działań na podstawie wyciągniętych wniosków.

Życie zawodowe jest ważne. Pomagam sprawić, żeby było jak najlepsze.

Jestem coachem kariery i biznesu oraz trenerką mocnych stron. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz firmami. Współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Telewizją Polską, Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką i Allego Agency.

Prowadzę sesje coachingowe, współprowadzę szkolenia dla firm dotyczące rozwoju talentów, konsultuję wyniki testu talentów Gallupa, pomagam w zakładaniu i prowadzeniu małej firmy i kompleksowym budowaniu marki online.

Prywatnie jestem fanką roślinnej kuchni, podróży, idei cyfrowego nomadyzmu i pracy zdalnej, które w ramach możliwości wcielam w życie na co dzień.

Zaufali mi

Opinie klientów

Po cichu uważam Julię za matkę chrzestną mojego biznesu ;). Dzięki niej uporządkowałam to, co chcę robić i wybrałam dziedziny, w których czuję się najlepiej, poznałam fajne narzędzia, z których korzystam do dzisiaj, zdobyłam pierwsze i kolejne klientki. Zawsze czułam się zaopiekowana, a po każdym spotkaniu pełna nowych pomysłów i energii do działania. Polecam każdemu, kto ma zawodowy mętlik w głowie lub po prostu chce ruszyć dalej. Z Julią ten proces przebiega znacznie przyjemniej.

Mariola Jamińska, ladyassistant.pl

Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi. Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

Kasia Kuraś, katarzynakuras.pl

”Sesje u Julii były dla mnie bardzo wartościowe. Julia prowadziła mnie krok po kroku przez kolejne etapy mojego biznesowego rozwoju. Dzięki pracy z nią zrealizowałam wszystkie postawione sobie cele. Szczerze polecam.”

Kinga Witczak

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad stworzeniem, rozwojem lub usprawnieniem własnego biznesu!

Osiągaj swoje cele

 W czasie spotkań pracujemy nad strategią marketingu i sprzedaży, otrzymujesz też specjalistyczną wiedzę i dodatkową motywację do działania. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!