Mentoring biznesowy

Biznes na mocnych fundamentach!

 

 

 

Własna firma wymaga kompleksowych działań. Pomogę Ci poznać tajniki prowadzenia biznesu online.

Dla kogo jest mentoring biznesowy?

Marzysz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć

Zakładasz firmę i potrzebujesz kompleksowego wsparcia na początku działalności

Chcesz zbudować firmę na silnych funamentach

Prowadzisz własną firmę, która nie działa tak, jak byś chciał i potrzebujesz pomocy w strategii, marketingu i sprzedaży

Twoja firma na silnych fundamentach – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie programu 9 sesji

Określenie celów, jakie chcesz osiągnąć

W czasie pierwszej sesji dokładnie określamy cele, jakie chcesz osiągnąć w czasie naszej współpracy – będą one stanowić nasz punkt odniesienia i mierzyć skuteczność pracy. Ustalamy, na jakim etapie prowadzenia biznesu jesteś i zbieramy informacje potrzebne do dalszej pracy. Jeśli niełatwo Ci określić własne cele, nie martw się – to zdarza się częściej, niż myślisz! Wtedy korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci dokładnie określić Twoje cele i oczekiwania.

Twoje talenty w biznesie

Kiedy cele są już określone oraz wiemy, w którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o budowanie biznesu, przechodzimy do analizy Twoich raportów dot. testu talentów Gallupa. Przed Tobą dwugodzinna sesja, w czasie której omawiamy Twoje talenty i predyspozycje. Rozmawiamy o tym, jak wykorzystać Twoje talenty w biznesie oraz jak nimi zarządzać tak, żeby zwiększyć swoją efektywność na co dzień.

Strategia marketingowa

Następnie pracujemy nad stworzeniem modelu biznesowego. Ta część pracy zawiera m.in. określenie klienta docelowego, tworzenie person, analizę konkurencji, wybór kanałów komunikacji i tworzenie oferty.

Plan działań marketingowych i sprzedażowych

Na tym etapie tworzymy lejek lub lejki sprzedażowe, czyli wytyczamy drogę klienta od pierwszego kontaktu z marką aż do zakupu. Analizujemy efektywność dotychczasowych działań marketingowych i sprzedażowych. Otrzymujesz feedback dotyczący wszelkich stworzonych materiałów reklamowych i regularny audyt Twojej działalności online.

Podsumowania i aktualizacje

W czasie sesji omawiamy również aktualne wyzwania, przed którymi stoisz, przekonania, które nie wspierają Cię  w działaniu, otrzymujesz dodatkową motywację do działania i potrzebne narzędzia. Regularnie podsumowujemy i analizujemy działania i ich efekty, a także aktualizujemy plan działań na podstawie wyciągniętych wniosków.

Pracując z osobami, które chcą założyć własny biznes, często spotykam się z przekonaniem, że pierwszym krokiem jest pomysł na działalność i formalna rejestracja firmy. Dopiero, kiedy firma formalnie działa, początkujący przedsiębiorca zastanawia się, jak zdobyć pierwszych Klientów, działając chaotycznie, bez przemyślenia, kto tak naprawdę jest klientem docelowym firmy, jaka jest jej strategia biznesowa, bez biznesplanu.

Wiedząc jak działają początkujący przedsiębiorcy, nie dziwi mnie wcale, że aż 80% firm upada w pierwszym roku działalności.

Prowadzenie własnej firmy wymaga kompleksowej wiedzy, umiejętności i pełnego zaangażowania. A rozpoczęcie działalności – wymaga gruntownego przygotowania.

Sama prowadzę firmę – a także jestem współzałożycielką agencji marketingowej Rewild Digital. Uwielbiam pracować na własny rachunek i uważam, że naprawdę warto. Dlatego na co dzień dzielę się moim doświadczeniem i pomagam początkującym przedsiębiorcom zbudować ich firmy od podstaw i na silnych fundamentach.

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad stworzeniem, rozwojem lub usprawnieniem własnego biznesu!

Osiągaj swoje cele

 W czasie spotkań pracujemy nad strategią marketingu i sprzedaży, otrzymujesz też specjalistyczną wiedzę i dodatkową motywację do działania. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Pakiet 9 sesji – Własna firma na silnych fundamentach

Program coachingowo-mentoringowy wspierający w zakładaniu własnej firmy: tworzeniu strategii marketingowej, biznesplanu, działaniach marketingowych i sprzedażowych.  Zawiera omówienie testu talentów Gallupa w kontekście prowadzenia biznesu. 9 sesji po 1,5 godziny każda.

390 zł /mies.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Pakiet 9 sesji – Usprawnienia w Twoim biznesie

Program coachingowo-mentoringowy wspierający w prowadzeniu własnej firmy. Zawiera audyt działań marketingowych firmy, analizę lub stworzenie od podstaw strategii marketingowej,  wsparcie w działaniach marketingowych i sprzedażowych oraz omówienie testu talentów Gallupa w kontekście prowadzenia biznesu.  9 sesji po 1,5 godziny każda.

390 zł /mies.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Audyt działań marketingowych firmy (z zaleceniami do wdrożenia) – 2h

Jednorazowa sesja, w czasie której analizujemy Twoje działania marketingowe. Po sesji otrzymujesz propozycję zmian do wdrożenia wraz z ofertą działań marketingowych.

369 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 369 zł brutto. Podsumowanie zaleceń do wdrożenia – mailowo po sesji.

Pakiet 3 sesji – Twoje talenty w biznesie

Omówienie wyników testu talentów Gallupa. Praca z talentami w kontekście prowadzenia własnej firmy – szanse i zagrożenia związane z Twoim naturalnym sposobem myślenia, działania i odczuwania, zarządzanie talentami i tworzenie mocnych stron.  3 sesje po 1,5 godziny każda.

740 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 720 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-2 tygodnie.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!