Mentoring biznesowy

Biznes na mocnych fundamentach!

 

 

 

Własna firma wymaga kompleksowych działań. Pomogę Ci poznać tajniki prowadzenia małego biznesu.

Dla kogo jest mentoring biznesowy?

Marzysz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć

Zakładasz firmę i potrzebujesz kompleksowego wsparcia na początku działalności

Chcesz zbudować firmę na silnych funamentach

Prowadzisz własną firmę, która nie działa tak, jak byś chciał i potrzebujesz pomocy w strategii, marketingu i sprzedaży

Twoja firma na silnych fundamentach – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie programu 9 sesji

Określenie celów, jakie chcesz osiągnąć

W czasie pierwszej sesji dokładnie określamy cele, jakie chcesz osiągnąć w czasie naszej współpracy – będą one stanowić nasz punkt odniesienia i mierzyć skuteczność pracy. Ustalamy, na jakim etapie prowadzenia biznesu jesteś i zbieramy informacje potrzebne do dalszej pracy. Jeśli niełatwo Ci określić własne cele, nie martw się – to zdarza się częściej, niż myślisz! Wtedy korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci dokładnie określić Twoje cele i oczekiwania.

Twoje talenty w biznesie

Kiedy cele są już określone oraz wiemy, w którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o budowanie biznesu, przechodzimy do analizy Twoich raportów dot. testu talentów Gallupa. Przed Tobą dwugodzinna sesja, w czasie której omawiamy Twoje talenty i predyspozycje. Rozmawiamy o tym, jak wykorzystać Twoje talenty w biznesie oraz jak nimi zarządzać tak, żeby zwiększyć swoją efektywność na co dzień.

Strategia marketingowa

Następnie pracujemy nad stworzeniem modelu biznesowego. Ta część pracy zawiera m.in. określenie klienta docelowego, tworzenie person, analizę konkurencji, wybór kanałów komunikacji i tworzenie oferty.

Plan działań marketingowych i sprzedażowych

Na tym etapie tworzymy lejek lub lejki sprzedażowe, czyli wytyczamy drogę klienta od pierwszego kontaktu z marką aż do zakupu. Analizujemy efektywność dotychczasowych działań marketingowych i sprzedażowych. Otrzymujesz feedback dotyczący wszelkich stworzonych materiałów reklamowych i regularny audyt Twojej działalności online.

Podsumowania i aktualizacje

W czasie sesji omawiamy również aktualne wyzwania, przed którymi stoisz, przekonania, które nie wspierają Cię  w działaniu, otrzymujesz dodatkową motywację do działania i potrzebne narzędzia. Regularnie podsumowujemy i analizujemy działania i ich efekty, a także aktualizujemy plan działań na podstawie wyciągniętych wniosków.

Życie zawodowe jest ważne. Pomagam sprawić, żeby było jak najlepsze.

Jestem coachem kariery i biznesu oraz trenerką mocnych stron. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz firmami. Współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Telewizją Polską, Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką i Allego Agency.

Prowadzę sesje coachingowe, współprowadzę szkolenia dla firm dotyczące rozwoju talentów, konsultuję wyniki testu talentów Gallupa, pomagam w zakładaniu i prowadzeniu małej firmy i kompleksowym budowaniu marki online. Jestem współwłaścicielką agencji marketingowej Rewild Digital.

Prywatnie jestem fanką roślinnej kuchni, podróży, idei cyfrowego nomadyzmu i pracy zdalnej, które w ramach możliwości wcielam w życie na co dzień.

Zaufali mi

Opinie klientów

“Jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”

Jarosław Zając

Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi. Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

Katarzyna Kuraś, Psychoterapeuta

Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

Kasia, UX Designer

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad stworzeniem, rozwojem lub usprawnieniem własnego biznesu!

Osiągaj swoje cele

 W czasie spotkań pracujemy nad strategią marketingu i sprzedaży, otrzymujesz też specjalistyczną wiedzę i dodatkową motywację do działania. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Pakiet 9 sesji – Własna firma na silnych fundamentach

Program coachingowo-mentoringowy wspierający w zakładaniu własnej firmy: tworzeniu strategii marketingowej, biznesplanu, działaniach marketingowych i sprzedażowych.  Zawiera omówienie testu talentów Gallupa w kontekście prowadzenia biznesu. 9 sesji po 1,5 godziny każda.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Mastermind dla początkujących przedsiębiorców – już od stycznia 2021!

Napisz do mnie i zapisz się na bezpłatną konsultację wstępną, aby dowiedzieć się więcej! Bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie osób w grupie, tak by m.in. poziom zaawansowania grupy był wyrównany – dlatego prowadzę aktualnie rekrutację osób do grupy.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!