Cześć! Tu julia

Coach kariery i biznesu, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa

Mastermind dla początkujących przedsiębiorców – dołącz do grupy lipiec 2021!

Zapisz się do płatnej grupy mastermind i rozwiń swój biznes szybciej i skuteczniej!

Otrzymasz pomoc w rozwiązaniu bieżących, biznesowych problemów i wyzwań

Feedback od innych uczestników

Nowe pomysły na rozwój biznesowy dzięki kreatywnej ''burzy mózgów'' wszystkich uczestników

Wzajemne wsparcie, inspirację i motywację do działania

Wymianę wiedzy, doświadczenia i wartościowych informacji

Czym jest grupa mastermind? Co zyskasz, dołączając do grupy?

Grupa mastermind to niezastąpione wsparcie dla początkującego przedsiębiorcy. Spotkania online w grupie od 3 do 5 przedsiębiorców to okazja do tego, aby szybciej i efektywniej rozwinąć swój biznes, a także otrzymać mentalne, strategiczne, techniczne i formalne wsparcie w prowadzeniu jednoosobowej firmy.

Kreatywna ''burza mózgów'', pomysły i feedback od innych przedsiębiorców

Wymiana wiedzy i doświadczenia, ulepszenie procesów biznesowych w Twojej firmie

Rozwiązanie bieżących, biznesowych problemów i wyzwań, pomoc w tworzeniu planu działania

Większa motywacja do działania i efektywność; wsparcie w trudnych chwilach, wzajemna promocja i polecenia

ABC grupy mastermind

dla początkujących przedsiębiorców

 

Spotkania w grupie co dwa tygodnie
Mastermind to cykliczne spotkania grupy 3-5 osób, w tym przypadku osób na początku prowadzenia własnego biznesu, z różnorodnym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach, ale z podobnym doświadczeniem jeśli chodzi o stopień zaawansowania w prowadzeniu biznesu.
Mała grupa pozwala na głębsze wzajemne poznanie się, a regularne spotkania pomogą łatwiej zaplanować na nie czas. Spotkania będą się odbywały co dwa tygodnie i trwały 2h każde, w ustalonym dniu o godzinie 10. Cały proces trwa 5 miesięcy.
Taki sam czas dla każdego z uczestników

Spotkania grupy są przeze mnie moderowane tak, aby każdy uczestnik miał taką samą ilość czasu na omówienie swojego tematu oraz otrzymanie najlepszego możliwego wsparcia od grupy.

Wymiana pomysłów, wiedzy i rozwiązań dla biznesu

Każdy uczestnik przychodzi na spotkanie z konkretnym problemem, wyzwaniem lub pytaniem, a wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu mastermind pomagają mu w jego rozwiązaniu. W czasie spotkania otrzymujesz dodatkowe pomysły, inną perspektywę, rady, rozwiązania, wsparcie i feedback. Grupa jest nastawiona na potrzeby Twoje oraz innych uczestników – Ty również pomagasz w rozwiązywaniu problemów i wyzwań, dzielisz się doświadczeniem i podrzucasz pomysły innym uczestnikom grupy.

Maksymalna motywacja do działania

W czasie mastermindu otrzymujesz też pomoc w stworzeniu planu działania i zobowiązujesz się do realizacji konkretnych celów i zadań związanych z Twoim biznesem, a regularne spotkania dostarczają Ci inspiracji i motywacji do konsekwentnego działania i rozwoju. W efektywności grup mastermind ważną rolę odgrywa też mechanizm siły publicznego zobowiązania.

Sposób na samotność przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy prowadzący firmę w pojedynkę spotykają się czasem z zawodowym osamotnieniem. W skutek tego szukają wsparcia w najbliższych, którzy niejednokrotnie nie mają doświadczenia w biznesie albo nie rozumieją problemów, z jakimi może borykać się przedsiębiorca. Regularne spotkania w grupie innych przedsiębiorców to niezastąpione wsparcie w prowadzeniu biznesu – w czasie spotkań możesz na bieżąco konfrontować swoje pomysły, strategie i wyzwania, z jakimi się mierzysz.

Wspieram mentalnie, strategicznie i marketingowo w zakładaniu i prowadzeniu małej firmy i kompleksowym budowaniu marki online. 

 

Cześć! Tu Julia. Jestem ekspertką od życia zawodowego – specjalizuję się w obszarze kariery i biznesu.  W swojej pracy łączę różne metody, m.in. coaching, coaching mocnych stron i konsultacje wyników testu talentów Gallupa, Racjonalną Terapię Zachowania, a także doświadczenie w marketingu i nauczaniu oraz moje talenty strategiczne.

Doświadczenie w pracy w marketingu zdobywałam m.in. w warszawskiej agencji marketingowej, w rodzinnych firmach, a także jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej, marketingu online dla małych i średnich firm oraz sprzedaży online. Od 2018 roku prowadzę własną firmę.

Zaufali mi

Opinie Klientek

"Po cichu uważam Julię za matkę chrzestną mojego biznesu ;). Dzięki niej uporządkowałam to, co chcę robić i wybrałam dziedziny, w których czuję się najlepiej, poznałam fajne narzędzia, z których korzystam do dzisiaj, zdobyłam pierwsze i kolejne klientki. Zawsze czułam się zaopiekowana, a po każdym spotkaniu pełna nowych pomysłów i energii do działania. Polecam każdemu, kto ma zawodowy mętlik w głowie lub po prostu chce ruszyć dalej. Z Julią ten proces przebiega znacznie przyjemniej.

Mariola Jamińska, ladyassistant.pl

Julia jest bardzo skuteczna i autentyczna w tym co robi. Motywuje do zmiany w prawdziwym, specjalistycznym stylu. Ma takt i wyczucie. Polecam!

Kasia Kuraś, katarzynakuras.pl

”Julia prowadziła mnie krok po kroku przez kolejne etapy mojego biznesowego rozwoju. Dzięki pracy z nią zrealizowałam wszystkie postawione sobie cele. Szczerze polecam.”

Kinga Witczak

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!