Cześć! Tu julia

Coach kariery i biznesu, trenerka mocnych stron i talentów Gallupa

Mastermind dla początkujących przedsiębiorców – dołącz do grupy maj 2021!

Zapisz się do płatnej grupy mastermind i rozwiń swój biznes szybciej i skuteczniej!

Otrzymasz pomoc w rozwiązaniu bieżących, biznesowych problemów i wyzwań

Feedback od innych uczestników

Nowe pomysły na rozwój biznesowy dzięki kreatywnej ''burzy mózgów'' wszystkich uczestników

Wzajemne wsparcie, inspirację i motywację do działania

Wymianę wiedzy, doświadczenia i wartościowych informacji

Czym jest grupa mastermind? Co zyskasz, dołączając do grupy?

Grupa mastermind to niezastąpione wsparcie dla początkującego przedsiębiorcy. Cotygodniowe spotkania online w grupie od 3 do 5 przedsiębiorców to okazja do tego, aby szybciej i efektywniej rozwinąć swój biznes, a także otrzymać mentalne, strategiczne, techniczne i formalne wsparcie w prowadzeniu jednoosobowej firmy.

Kreatywna ''burza mózgów'', pomysły i feedback od innych przedsiębiorców

Wymiana wiedzy i doświadczenia, ulepszenie procesów biznesowych w Twojej firmie

Rozwiązanie bieżących, biznesowych problemów i wyzwań, pomoc w tworzeniu planu działania

Większa motywacja do działania i efektywność; wsparcie w trudnych chwilach, wzajemna promocja i polecenia

ABC grupy mastermind

dla początkujących przedsiębiorców

 

Cotygodniowe spotkania w grupie
Mastermind to cykliczne spotkania grupy 3-5 osób, w tym przypadku osób na początku prowadzenia własnego biznesu, z różnorodnym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach, ale z podobnym doświadczeniem jeśli chodzi o długość i stopień zaawansowania w prowadzeniu biznesu.
Mała grupa pozwala na głębsze wzajemne poznanie się, a regularne spotkania pomogą łatwiej zaplanować na nie czas. Spotkania będą się odbywały co tydzień i trwały 1,5-2h, w ustalonym dniu o godzinie 10.
Taki sam czas dla każdego z uczestników

Spotkania grupy są przeze mnie moderowane tak, aby każdy uczestnik miał taką samą ilość czasu na omówienie swojego tematu oraz otrzymanie najlepszego możliwego wsparcia od grupy.

Wymiana pomysłów, wiedzy i rozwiązań dla biznesu

Każdy uczestnik przychodzi na spotkanie z konkretnym problemem, wyzwaniem lub pytaniem, a wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu mastermind pomagają mu w jego rozwiązaniu. W czasie spotkania otrzymujesz dodatkowe pomysły, inną perspektywę, rady, rozwiązania, wsparcie i feedback. Grupa jest nastawiona na potrzeby Twoje oraz innych uczestników – Ty również pomagasz w rozwiązaniu problemów, dzielisz się doświadczeniem i podrzucasz pomysły innym uczestnikom grupy.

Maksymalna motywacja do działania

W czasie mastermindu otrzymujesz też pomoc w stworzeniu planu działania i zobowiązujesz się do realizacji konkretnych celów i zadań związanych z Twoim biznesem, a cotygodniowe spotkania dostarczają Ci inspiracji i motywacji do regularnego działania i rozwoju. W efektywności grup mastermind ważną rolę odgrywa też mechanizm siły publicznego zobowiązania.

Sposób na samotność przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy prowadzący firmę w pojedynkę spotykają się czasem z zawodowym osamotnieniem. W skutek tego szukają wsparcia w najbliższych, którzy niejednokrotnie nie mają doświadczenia w biznesie albo nie rozumieją problemów, z jakimi może borykać się przedsiębiorca. Cotygodniowe spotkania w grupie innych przedsiębiorców to regularne wsparcie w prowadzeniu biznesu, w czasie których możesz na bieżąco konfrontować swoje pomysły, strategie i wyzwania, z jakimi się mierzysz.

Życie zawodowe jest ważne. Pomagam sprawić, żeby było jak najlepsze.

Cześć! Tu Julia. Jestem ekspertką od życia zawodowego – specjalizuję się w obszarze kariery i biznesu. Strategiczne projektowanie rozwoju kariery i małego biznesu na bazie wiedzy, doświadczenia i naturalnych talentów konkretnej osoby to moja pasja. Pracuję z klientami indywidualnymi i firmami. Prowadzę sesje coachingowe i mentoringowe, szkolenia dla firm dotyczące rozwoju talentów, konsultuję wyniki testu talentów Gallupa. Moimi klientami są m.in. z Santander Consumer Bank, Telewizja Polska, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i Allego Agency.   

W swojej pracy łączę różne metody, m.in. coaching, coaching mocnych stron i konsultacje wyników testu talentów Gallupa, Racjonalną Terapię Zachowania, a także doświadczenie w marketingu i nauczaniu.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!