Coaching kariery

Zaprojektuj karierę tak, jak chcesz!

 

 

Praca zawodowa zajmuje średnio więcej, niż 1/3 dnia.

Zaprojektuj swoją karierę tak, by czas pracy dawał Ci głęboką satysfakcję.

Dla kogo jest coaching kariery?

Chcesz zmienić pracę i potrzebujesz dobrze się do tego przygotować (mindset, CV, rozmowa rekrutacyjna)

Twoja praca nie daje Ci satysfakcji i chcesz zmienić zawód

Potrzebujesz wsparcia w życiu zawodowym (awans, wyzwania w pracy, problemy w pracy, relacje zawodowe)

Chcesz zwiększyć swoją zawodową efektywność i nauczyć się korzystać w pracy ze swoich talentów

Kariera, jaka chcesz – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie programu 9 sesji

Określenie celów, jakie chcesz osiągnąć

W czasie pierwszej sesji dokładnie określamy cele, jakie chcesz osiągnąć w czasie naszej współpracy – będą one stanowić nasz punkt odniesienia i mierzyć skuteczność pracy. Ustalamy, gdzie obecnie jesteś i zbieramy informacje potrzebne do dalszej pracy. Jeśli niełatwo Ci określić własne cele, nie martw się – to zdarza się częściej, niż myślisz! Wtedy korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci dokładnie określić Twoje cele i oczekiwania.

Twoje talenty w pracy

Kiedy cele są już określone oraz wiemy, w którym miejscu jesteśmy w kontekście zawodowym, przechodzimy do analizy Twoich raportów dot. testu talentów Gallupa. Przed Tobą dwugodzinna sesja, w czasie której omawiamy Twoje talenty i predyspozycje. Rozmawiamy o tym, jak wykorzystać Twoje talenty w życiu zawodowym oraz jak nimi zarządzać tak, żeby zwiększyć swoją efektywność na co dzień.

Praca z przekonaniami

Jeśli potrzebujesz, pracujemy nad Twoimi przekonaniami. Przyglądamy się temu, czy ograniczają Cię w działaniu, czy może wspierają w osiąganiu celów i pracujemy nad tym, żeby Twoją rzeczywistością było to drugie 🙂 Oprócz pracy z przekonaniami proponuję także ćwiczenia coachingowe indywidualnie dobrane do Ciebie i Twoich potrzeb.

Plan działania

W zależności od obranego celu zawodowego, tworzymy plan działania, czyli drogę dojścia od tego, gdzie jesteś obecnie, do miejsca, w którym chciałbyś być 🙂 Dotyczy to zarówno kompetecji, kwalifikacji oraz doświadczenia, jakie potrzebujesz zdobyć, żeby osiągnąć zamierzone cele.

Przygotowanie CV + rozmowa rekrutacyjna

Wsparcie, na jakie możesz liczyć, zawiera również audyt CV oraz przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.

Praca zawodowa to bardzo ważna część życia – dobrze, żeby dawała satysfakcję. Jak ją osiągnąć? Zachęcam Cię do tego, żeby aktywnie kreować swoje życie zawodowe, a nie tylko reaktywnie odpowiadać na ogłoszenia, które akurat są dostępne, bazując na tym, co umiemy w tym momencie. Kompetencje można zdobyć, tak samo jak kwalifikacje. Ograniczające przekonania da się pokonać albo chociaż ograniczyć ich wpływ na nasze decyzje, a odwagę i motywację potrzebną do działania zwiększyć.

Narzędziami, które ułatwiają dobór pracy w taki sposób, żeby sprawiała satysfakcję, są dla mnie przede wszystkim pogłębiona praca coachingowa, Racjonalna Terapia Zachowania oraz analiza raportów dot. testu talentów Gallupa. Z mojego doświadczenia wynika, że praca dobrana na bazie talentów i naturalnych predyspozycji daje spełnienie zawodowe, zaspokojenie naturalnych potrzeb w pracy i niesłabnący entuzjazm. Analiza talentów jest jednym z filarów ważnych przy kreowaniu ścieżki kariery, oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę własne cele, marzenia, wartości, jakie są dla nas ważne, charakter pracy (własna firma vs etat), to, czy chcemy pracować w biurze, czy zdalnie, czy najlepiej sprawdzimy się jako niezależni specjaliści, eksperci w swoich dziedzinach, czy może leaderzy zarządzający zespołem – i wiele innych… Jedno jest pewne, warto zaprojektować swoją zawodową przyszłość w przemyślany sposób i na silnych fundamentach. I do tego Cię zapraszam!

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad Twoim życiem zawodowym!

Osiągaj swoje cele

 W czasie spotkań pracujemy m.in. nad określeniem celów zawodowych, z przekonaniami, które mogą Cię ograniczać w działaniu, analizujemy Twoje talenty, tworzymy plan działania. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Pakiet 9 sesji – Kariera, jaka chcesz

Program coachingowo-mentoringowy dotyczący dowolnego celu w obszarze życia zawodowego. Na przykład projektowania ścieżki kariery dobranej do Ciebie – Twoich talentów, wartości, celów i marzeń. Zawiera omówienie raportów dot. testu talentów Gallupa w kontekście życia zawodowego i pracę nad rozwojem talentów w mocne strony oraz tworzenie planu rozwoju zawodowego. Może zawierać także omówienie CV i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej. 9 sesji po 1,5 godziny każda.

390 zł /mies.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Pakiet 9 sesji – Przebranżowienie

Program coachingowo-mentoringowy wspierający w przebranżowieniu. Zawiera pracę coachingową, omówienie raportów dot. testu talentów Gallupa w kontekście zawodowym, tworzenie planu rozwoju zawodowego, konsultację CV oraz przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.  9 sesji po 1,5 godziny każda.

390 zł /mies.

Więcej szczegółów

Płatność za pakiet – 5 rat po 390 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-3 tygodni.

Audyt CV (merytorycznie + graficznie) – 2h konsultacji

Jednorazowa, dwugodzinna konsultacja, po której otrzymujesz gotowe CV w nowoczesnym szablonie graficznym – wykonane na bazie ustaleń w czasie konsultacji (z jednorazową możliwością poprawki) lub przygotowujesz CV samodzielnie, a ja przesyłam Ci mailowo feedback i propozycję dalszych usprawnień.

369 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 369 zł brutto. Podsumowanie zaleceń do wdrożenia – mailowo po sesji.

Pakiet 3 sesji – Twoje talenty w pracy

Omówienie wyników testu talentów Gallupa. Praca z talentami w kontekście zawodowym – szanse i zagrożenia związane z Twoim naturalnym sposobem myślenia, działania i odczuwania, zarządzanie talentami i tworzenie mocnych stron.  3 sesje po 1,5 godziny każda.

740 zł

Więcej szczegółów

Płatność jednorazowa – 720 zł brutto. Pracujemy w odstępach 1-2 tygodnie.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!