Coaching kariery

Zaprojektuj karierę tak, jak chcesz!

 

 

Praca zawodowa zajmuje średnio więcej, niż 1/3 dnia.

Zaprojektuj swoją karierę tak, by czas pracy dawał Ci głęboką satysfakcję.

Dla kogo jest coaching kariery?

Chcesz zmienić pracę i potrzebujesz dobrze się do tego przygotować (mindset, CV, rozmowa rekrutacyjna)

Twoja praca nie daje Ci satysfakcji i chcesz zmienić zawód

Potrzebujesz wsparcia w życiu zawodowym (awans, wyzwania w pracy, problemy w pracy, relacje zawodowe)

Chcesz zwiększyć swoją zawodową efektywność i nauczyć się korzystać w pracy ze swoich talentów

Kariera, jaka chcesz – program krok po kroku

Zobacz, jak wygląda współpraca w czasie programu 9 sesji

Określenie celów, jakie chcesz osiągnąć

W czasie pierwszej sesji dokładnie określamy cele, jakie chcesz osiągnąć w czasie naszej współpracy – będą one stanowić nasz punkt odniesienia i mierzyć skuteczność pracy. Ustalamy, gdzie obecnie jesteś i zbieramy informacje potrzebne do dalszej pracy. Jeśli niełatwo Ci określić własne cele, nie martw się – to zdarza się częściej, niż myślisz! Wtedy korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń coachingowych, które pomogą Ci dokładnie określić Twoje cele i oczekiwania.

Twoje talenty w pracy

Kiedy cele są już określone oraz wiemy, w którym miejscu jesteśmy w kontekście zawodowym, przechodzimy do analizy Twoich raportów dot. testu talentów Gallupa. Przed Tobą dwugodzinna sesja, w czasie której omawiamy Twoje talenty i predyspozycje. Rozmawiamy o tym, jak wykorzystać Twoje talenty w życiu zawodowym oraz jak nimi zarządzać tak, żeby zwiększyć swoją efektywność na co dzień.

Praca z przekonaniami

Jeśli potrzebujesz, pracujemy nad Twoimi przekonaniami. Przyglądamy się temu, czy ograniczają Cię w działaniu, czy może wspierają w osiąganiu celów i pracujemy nad tym, żeby Twoją rzeczywistością było to drugie 🙂 Oprócz pracy z przekonaniami proponuję także ćwiczenia coachingowe indywidualnie dobrane do Ciebie i Twoich potrzeb.

Plan działania

W zależności od obranego celu zawodowego, tworzymy plan działania, czyli drogę dojścia od tego, gdzie jesteś obecnie, do miejsca, w którym chciałbyś być 🙂 Dotyczy to zarówno kompetecji, kwalifikacji oraz doświadczenia, jakie potrzebujesz zdobyć, żeby osiągnąć zamierzone cele.

Przygotowanie CV + rozmowa rekrutacyjna

Wsparcie, na jakie możesz liczyć, zawiera również audyt CV oraz przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.

Ludzie, którzy koncentrują się na używaniu swoich mocnych stron trzy razy częściej deklarują wyjątkową jakość życia.

Jestem trenerką mocnych stron i talentów Gallupa, coachem kariery i satysfakcji zawodowej oraz antropolożką kultury.

Jako trenerka mocnych stron współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Allegro Agency, Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką, Design Mentorship i Telewizją Polską.  Posiadam ponad 500h doświadczenia w pracy z klientami indywidualnymi i zespołami, w tym dwuletnie doświadczenie w codziennej pracy nad rozwojem talentów w mocne strony na bazie badania Clifton Strengths.

W swojej pracy łączę różne metody, m.in. coaching, coaching mocnych stron i konsultacje wyników testu talentów Gallupa oraz Racjonalną Terapię Zachowania.

 

Zaufali mi

Opinie klientów

“Jestem bardzo zadowolony ze spotkań. Najbardziej z testu Gallupa i jego omówienia oraz uświadomienia sobie swoich mocnych stron, a także z wybrania, co chcę robić zawodowo i przygotowania planu.”

Jarosław Zając

Miałam przyjemność skorzystać z coachingowego wsparcia Julii w momencie kryzysu zawodowego. (…) Julia naświetliła mi dostępne opcje, podkreślała znaczenie moich mocnych stron z wykorzystaniem testu Clifton Strengths nie tylko w organizowaniu całego procesu zmiany, ale w wyborze samej pracy i ogólnego zwiększania komfortu życia. W rezultacie wykonuję obecnie pracę bardziej dopasowaną do moich naturalnych zasobów, przez co mam więcej energii i radości z tego co robię na co dzień. Dzięki, Julia!”

Sylwia Księżopolska

Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania. Doskonale zainwestowany czas :)”

Kasia, UX Designer

Etapy współpracy

Umów się na sesję wstępną

Zwykle przed rozpoczęciem serii spotkań, umawiamy się na 20-minutową, bezpłatną rozmowę.  Sesja jest niezobowiązująca, ma na celu wzajemne poznanie się oraz ma Ci ułatwić decyzję, czy chcesz zdecydować się na udział w sesjach.

i

Wybierz program

Wybierz jedną z poniższych opcji współpracy i wykup pakiet. Umów się na termin pierwszej sesji i przygotuj się na intensywną pracę nad Twoim życiem zawodowym!

Osiągaj swoje cele

 W czasie spotkań pracujemy m.in. nad określeniem celów zawodowych, z przekonaniami, które mogą Cię ograniczać w działaniu, analizujemy Twoje talenty, tworzymy plan działania. Działaj pomiędzy sesjami i wdrażaj w życie to, co ustalamy w czasie sesji.

Masz pytania? Myślisz o współpracy? Napisz do mnie!