Coaching kariery – umów się na sesje online >>

Jak możemy współpracować?

Coaching kariery 25+

W czasie pracy koncentrujemy się na aktualnym celu zawodowym w ramach obecnej pracy, przygotowaniu do pełnienia nowej funkcji, wyzwaniach związanych ze zmianą pracy lub awansem, rozwiązaniu trudności w obecnej pracy, zwiększeniu efektywności zawodowej lub poprawie samopoczucia w pracy.

Test talentów Gallupa – omówienie wyników

Dwugodzinna sesja online, dzięki której lepiej zrozumiesz swoje talenty i dowiesz się, jak je wykorzystać w swoim życiu zawodowym i rozwijać w mocne strony. Pracujemy na raportach TOP5 badania Clifton Strengths (test talentów Gallupa). Więcej informacji: https://julialenarczyk.pl/talenty-gallupa/

Przebranżowienie – proces 9 sesji

Program dla osób chcących zmienić zawód – znaleźć najlepiej dopasowany i pożądany kierunek rozwoju zawodowego i podjąć konkretne kroki w kierunku zmiany branży. W programie przygotowanie CV, przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych i omówienie testu talentów Gallupa.

”Career Boooster” z etatu do biznesu – proces 9 sesji

Program dla osób chcących przejść z etatu na własny biznes, zapewniający kompleksowe przygotowanie do założenia własnej firmy. W ramach programu otrzymujesz wsparcie mentalne, strategiczne i marketingowe oraz omówienie Twojego testu talentów Gallupa. Więcej informacji: https://julialenarczyk.pl/career-booster/

Wybór szkoły / ścieżki kariery dla młodzieży i studentów

W czasie pracy koncentrujemy się na określeniu preferencji i predyspozycji zawodowych, tak, by wybrać dobraną do Ciebie, twoich talentów i zasobów ścieżkę kariery. W ramach programu wykonujemy również kwestionariusze zawodowe.

Konsultacja CV

Godzinna sesja online, w czasie której analizujemy i ulepszamy Twoje CV.

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Godzinna sesja online, w czasie której uzyskasz przydatne wskazówki i przygotujesz się do czekającej Cię rozmowy kwalifikacyjnej.

Chcesz umówić się na sesję lub zapoznać się ze szczegółową ofertą?

Napisz do mnie – w ciągu 24 godzin odezwę się z informacją zwrotną.