Myślisz, że nie masz szczególnych talentów i nie do końca potrafisz określić, co jest Twoją mocną stroną?

Poznaj swoje naturalne predyspozycje i talenty, i naucz się je efektywnie wykorzystywać w swoim codziennym życiu zawodowym!

Coaching mocnych stron to proces, w czasie którego wykonasz diagnozę jedynym z najlepszych na rynku narzędzi do diagnozowania osobistego potencjału – Clifton Strengths (popularnie zwanym testem talentów Gallupa), a w czasie sesji coachingowych nauczysz się efektywnie wykorzystywać swoje talenty w codziennym życiu i zamienisz je w prawdziwe mocne strony.Jeśli odwiedzasz tę stronę, na pewno ciekawią Cię Twoje naturalne predyspozycje! Czy wiesz, że dzięki poznaniu swoich talentów możesz zwiększyć swoją efektywność, wzmocnić pewność siebie i budować swoje życie zawodowe z sukcesem?

  • Nie znasz swoich mocnych stron?
  • Nie wiesz, w czym jesteś dobry i co Cię wyróżnia?
  • Potrzebujesz wzmocnić swoją pewność siebie?

  • Masz dość bycia biernym obserwatorem tego, jak inni żyją pełną piersią?
  • Pragniesz działać z pewnością siebie i odwagą?
  • Chcesz mieć pracę dopasowaną do Ciebie?

Dobrze trafiłeś!
Możesz pójść sprawdzoną ścieżką, skorzystać ze stworzonego przez psychologów narzędzia diagnostycznego z ponad 30-letnią tradycją, zindywidualizowanych raportów i mojego doświadczenia w konsultowaniu wyników testu Clifton Strengths! Dzięki procesowi coachingu mocnych stron:

Zdobędziesz większą pewność siebie 
Docenisz siebie i swoje talenty
Zwiększysz efektywność w życiu zawodowym i biznesie
Rozwiniesz swoje mocne strony i określisz obszary swojej przewagi konkurencyjnej

… i na głębokim poziomie zrozumiesz swoje naturalne wzorce myślenia, działania i odczuwania, a także nauczysz się je efektywnie wykorzystywać w codziennym życiu zawodowym!Mam na imię Julia,

Jestem coachem kariery i certyfikowanym trenerem mocnych stron. Wspieram moich klientów w budowaniu kariery lub biznesu w oparciu o ich naturalne talenty, zasoby i wartości. Pomagam im odkryć to, co pragną robić oraz zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia.

Jako trener mocnych stron konsultuję wyniki testu Clifton Strengths (test talentów Gallupa) oraz prowadzę sesje coachingu mocnych stron mające na celu rozwój predyspozycji w prawdziwie mocne strony oraz uczę, jak efektywnie wykorzystywać swoje talenty w codziennym życiu zawodowym.Odkryj talenty i podnieś swoją pewność siebie i satysfakcję z życia!

Jeśli chcesz zbudować własną karierę lub biznes w oparciu o to, co w Tobie najmocniejsze i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – zapraszam do kontaktu!

Napisz lub zadzwoń:

Telefon: 664 045 142

Email: coaching@julialenarczyk.pl

Bądź na bieżąco: