Test talentów Gallupa – odkryj, co Cię wyróżnia >>

Myślisz, że nie masz szczególnych talentów i nie do końca potrafisz określić, co jest Twoją mocną stroną?

Poznaj swoje naturalne predyspozycje i talenty, i naucz się efektywnie wykorzystywać je w swoim codziennym życiu!

Coaching mocnych stron to proces, w czasie którego wykonasz diagnozę jedynym z najlepszych na rynku narzędzi do diagnozowania osobistego potencjału – Clifton Strenghts (popularnie zwanym testem talentów Gallupa), a w czasie konsultacji i sesji coachingowej nauczysz się efektywnie wykorzystywać swoje talenty w codziennym życiu i zamienić je w prawdziwe mocne strony.Jeśli odwiedzasz tę stronę, na pewno ciekawią Cię Twoje naturalne predyspozycje! Czy wiesz, że dzięki poznaniu swoich talentów mógłbyś działać bardziej efektywnie, wzmocnić swoją pewność siebie i budować życie zawodowe na tym, co w Tobie najmocniejsze?

  • Nie znasz swoich mocnych stron?
  • Nie wiesz, w czym jesteś dobry i co Cię wyróżnia?
  • Potrzebujesz wzmocnić swoją pewność siebie?
  • Masz dość bycia biernym obserwatorem tego, jak inni żyją pełną piersią?
  • Pragniesz zacząć działać z pewnością siebie i odwagą?

Dobrze trafiłeś!
Możesz pójść sprawdzoną ścieżką, skorzystać ze stworzonego przez psychologów narzędzia diagnostycznego z ponad 30-letnią tradycją, zindywidualizowanych raportów i mojego doświadczenia w konsultowaniu wyników testu i coachingu mocnych stron na bazie Clifton Strenghts, czyli testu talentów Gallupa!

Zdobędziesz większą pewność siebie 
Docenisz siebie i swoje talenty
Zwiększysz efektywność w życiu zawodowym i prywatnym
Rozwiniesz swoje mocne strony i określisz obszary przewagi konkurencyjnej

… i na głębokim poziomie zrozumiesz swoje naturalne wzorce myślenia, działania i odczuwania i nauczysz się efektywnie wykorzystywać je w codziennym życiu!


Mam na imię Julia,

Jestem coachem kariery i certyfikowanym trenerem mocnych stron. Wspieram moich klientów w budowaniu kariery w oparciu o ich naturalne talenty, zasoby i wartości. Pomagam im odkryć to, co pragną robić oraz zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia.

Jako trener mocnych stron konsultuję wyniki testu Clifton Strenghts (test talentów Gallupa) oraz prowadzę sesje coachingu mocnych stron mające na celu rozwój predyspozycji w prawdziwie mocne strony oraz uczę, jak efektywnie wykorzystywać swoje talenty w codziennym życiu.


Odkryj talenty i buduj na tym, co w Tobie najmocniejsze!
Jeśli chcesz zbudować własną karierę lub biznes w oparciu o to, co w Tobie najmocniejsze i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – zapraszam do kontaktu!

Napisz lub zadzwoń:

Telefon: 664 045 142

Email: coaching@julialenarczyk.pl

Bądź na bieżąco: